Reklamy-ELPOL.pl

Chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się? Wybierz reklamę świetlną LED!

Krzyże apteczne graficzne kolorowe LED

Krzyż apteczny graficzny kolorowy RGB to bardzo wyróżniaj±ca się forma reklamy twojej apteki. Reklama umożliwia niepowtarzalna prezentacje wizualną w postaci filmów, zdjęć, dowolnego tekstu, grafiki, szeregu animacji, czy po prostu wyświetleniu aktualnej daty godziny i temperatury itp… !!! To wszystko w pełnym kolorze !!!

Krzyż wyświetla kolorowy obraz za pomocą diod RGB, rozmieszczonych na całej powierzchni. Urządzenie w przypadku braku zasilania nie gubi wpisanych informacji, co jest bardzo przydatne, gdyż nie trzeba za każdym razem ustawiać. Programowanie odbywa się za pomocą USB-pendrive, sieci LAN Tworzenie prezentacji jest intuicyjne za pomocą dołączonego oprogramowania. Krzyże są naszej produkcji, dzięki czemu możemy go skonfigurować pod konkretne zamówienie. Kolorystyka obudowy – malowanie na dowolny kolor RAL ( standardowo surowe aluminium ). Mocowanie do ściany lub innej konstrukcji.

Obudowa wykonana z aluminium, front wykonany z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne oraz zabezpieczony przeźroczystą płyta z poliwęglanu. Dzięki zastosowaniu tych materiałów reklama nie odkształca się pod wpływem temperatury. Świecenie jest widoczne nawet w intensywnym słońcu. Reklama jest odporna na warunki atmosferyczne, przystosowana jest do montażu na zewnątrz budynku.

ZAMÓW REKLAMĘ

Zapytanie

8 + 10 =

Kolonia Wola Zaradzyńska
ul. Wolska 19
95- 054 Ksawerów

Nasze Allegro