Reklamy-ELPOL.pl

Chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się? Wybierz reklamę świetlną LED!

Grawerowanie Laserem

Reklamy GRAWEROWANE idealnie nadają się do pomieszczeń, gdyż nie są rażące, ale na pewno dobrze widoczne. Grawery wykonywane są w PLEXI mogą być następujące:

  •  wielokolorowe,
  • migając,
  • stało świecące,
  • różnych kształtów,
  • z pilotem i diodami RGB.

Grawerowany napis lub grafika może być wykonana w dwojaki sposób: zagrawerowana cała powierzchnia liter lub oklejona specjalną kolorową folią, która równomiernie rozprasza światło po obgrawerowaniu i podświetleniu. Wykonujemy również gadżety firmowe: – zegary grawerowane z LOGO firmy, firmowe breloki, prezentery z LOGIEM Plexi 4mm 4,50 zł x 1cm2 / 5mm 5,70 zł x 1cm2 / 6mm 6,90 zł x 1cm2.

Na zamówienie grawerujemy w innych grubościach plexi. Reklamy zasilane są z bezpiecznego napięcia 12V za pomocą zasilacza znajdującego się w komplecie. Aby zmienić sekwencje migania reklamy wystarczy użyć pilota zdalnego sterowania z dogodnego miejsca. Oferujemy:  wykonanie oprawy / ramy, podświetlenia jedno lub wielokolorowego ze sterownikiem i pilotem zdalnego sterowania, montaż u klienta. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie od projektu do wykonania. Umożliwiając umieszczenie naszego logo na reklamie udzielamy rabatów. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe!!! Na wszystkie nasze wyroby udzielamy rocznej gwarancji, oraz wystawiamy faktury vat.

ZAMÓW REKLAMĘ

Zapytanie

13 + 10 =

Kolonia Wola Zaradzyńska
ul. Wolska 19
95- 054 Ksawerów

Nasze Allegro