Reklamy-ELPOL.pl

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór usług związanych z reklamą jak i promocją

Wyświetlacze graficzne LED

Tablica wyświetlacz graficzny to bardzo wyróżniająca się forma reklamy twojej firmy. Reklama umożliwia niepowtarzalna prezentacje wizualną w postaci dowolnego tekstu, grafiki, szeregu animacji ,czy po prostu wyświetleniu aktualnej daty godziny i temperatury itp… Urządzenie w przypadku braku zasilania nie gubi wpisanych informacji, co jest bardzo przydatne, gdyż nie trzeba za każdym razem ustawiać.

Programowanie odbywa się za pomocą USB-pendrive, sieci LAN lub opcjonalnie WiFi. Tworzenie prezentacji jest intuicyjne za pomocą dołączonego oprogramowania. Wyświetlacze są naszej produkcji, dzięki czemu możemy go skonfigurować pod konkretne zamówienie.

Kolor świecenia : czerwony , zielony , biały , niebieski, kolorystyka obudowy – malowanie na dowolny kolor RAL ( standardowo surowe aluminium oraz kolor diod czerwony), mocowanie do ściany lub innej konstrukcji Obudowa wykonana z aluminium, front wykonany z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu tych materiałów reklama nie odkształca się pod wpływem temperatury. Świecenie jest widoczne nawet w intensywnym słońcu. Tablica jest odporna na warunki atmosferyczne, zatem może być stosowana na zewnątrz budynku.

KONTAKT

Kolonia Wola Zaradzyńska
ul. Wolska 19
95- 054 Ksawerów

(0048) 605 - 601 - 828

firma-elpol@wp.pl

Nasze Allegro